Про SURE

Розвиток успішного та конкурентного малого та середнього бізнесу є одним з ключових пріоритетів економічної розбудови України.

Покращення бізнес-клімату, підвищення конкурентоспроможності та поліпшення доступу до фінансування для українських МСП, збільшення їх рівня інноваційності та впровадження галузевих ноу-хау/розробок, створення функціональної та ефективної системи консультаційних та інформаційних послуг, – це те над чим ми плідно працювали останні 4 роки в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу покликана підтримувати розвиток відкритої та сталої ринкової економіки, допомагаючи МСП досягати їх цілей, ставати більш конкурентоспроможними та інтегруватися в регіональну і глобальну економіку.

Місією Мережі ЦІПБ являється підсилення зростання малого та середнього підприємництва. Ми хочемо бачити в Україні більше спроможного бізнесу!

Дізнавайтеся про можливості та послуги, які можна отримати в Центрах, беріть участь у бізнес-подіях, долучайтеся до навчальних програм, користуйтеся доступними інструментами підтримки та ставайте сильнішими разом з нами!